لوگوی نوینگر آیریک

سیاست مرجوعی و عودت کالا

کالاهای مرجوعی به کالایی گفته می شود که بنا به دلایلی از قبیل صدمه دیدن کالا، مغایرت کالای ارسالی و موارد دیگر نیاز به تعویض و با عودت داشته باشد. سیاست مرجوعی و عودت کالا شامل این موارد است:

 • صدمه دیدگی کالا در زمان ارسال روی داده است
 • مشکلات فنی که در زمان تولید روی داده است
 • ضربه‌هایی که در بدنه ایجاد شده است

گفتنی است این سیاست ها در مورد کالاهای تکی موضوعیت دارد و در مورد فروش عمده مصداقی ندارد.

برای اطلاع از شرایط فروش عمده محصولات لطفاً به لینک زیر مراجعه کنید:

باور داریم اعمال سیاست های درست مرجوعی و احترام به مشتریان به کیفیت بهتر خدماتی مجموعه ما کمک خواهد کرد. سعی می کنیم که ارتباط متقابلی را بین خود و مشتریان برقرار کنیم و از این ارتباط این مجموعه ما است که بهره‌مند می‌شود.

ضربه‌هایی که ارسال به بدنه وارد می‌شود و همچنین مشکلاتی که در زمان ساخت در مورد تیغه‌ها و فنرها به وجود می‌آید همچنین مشمول سیاست‌های عودت و مرجوعی کالا خواهند شد.

روند بررسی عودت و بازگشت کالا

گفتنی است که برخی از محصولات در هنگام تولید و ساخت ممکن است دچار مشکل شوند و نقصی در ظاهر پیدا کنند. هرچند به ندرت اما ممکن است این اتفاق برای برخی از محصولات ایجاد شود.

همچنین برخی از محصولات نوینگر آیریک ممکن است مدت‌ها در انبار بمانند و در هنگام ترخیص کالاها نمونه‌های تازه‌ای را بازار موجود باشد. از این منظر از مشتریان گرامی خواهش می‌شود که در هنگام خرید به محصولی که خریداری می‌کنند توجه کافی را داشته باشند.

در ادامه روند مرجوعی کالا در مجموعه نوینگر آیریک برای شما شرح داده خواهد شد:

1- ارتباط مشتریان با مجموعه

فرض کنید کالا را دریافت کردید و پس از بررسی از وضعیت ظاهری و یا از خرید خود احساس نارضایتی داشتید. تصمیم می‌گیرید که سفارش خود را مرجوع کنید.

این بازگشت ممکن است طی درخواست برای بازگرداندن پول باشد و یا بخواهید آن را با کالای مشابه خود عویض کنید.

در این زمان طی 24 ساعت بایستی درخواست خود را برای ما بفرستید. این درخواست می‌تواند به دو صورت انجام بگیرد. از طریق فرم درخواست به صورت آنلاین و یا با تماس تلفنی.

شما در ساعات کاری می‌توانید از طریق شماره تماس 02133774946 درخواست خود را به اطلاع ما برسانید و بلافاصله پروسه عودت انجام خواهد شد.

فرم ارتباط با ما

  2- بررسی درخواست بازگشت کالا

   همکاران ما در این مرحله با توجه به وضعیت کالا درخواست مشتری را بررسی می‌کنند.

  • آیا درخواست شما با قوانین عودت کالا که پیشتر گفه شده همخوانی دارد؟
  • آیا این آسیب در مرحله تولید ایجاد شده یا ناشی از حمل و نقل نامناسب است؟
  • آیا از کالا استفاده شده است؟
  •  آیا زمان ارسال دخواست ارجاع کمتر از 24 ساعت از زمانی است که محصول به دست مشتری رسیده است؟

  پس از بررسی اولیه و رویت عکس‌های محصول برگشتی، در صورت تایید کالا از مشتریان تحویل گرفته می‌شود. در این مرحله شما باید تعیین کنید که می‌خواهید محصول را برگردانید و هزینه آن را دریافت کنید و یا می‌خواهید آن را با کالای مشابه خود تعویض نمایید.

  3- بسته‌بندی و ارسال

  لازم است توجه داشته باشید که هزینه ارسال کالا بر عهده خود مشتریان محترم است.

  در این مرحله کالا را در کارتن به درستی بسته بندی کنید. توجه داشته باشید محصولی که ضربه و مشکلاتی علاوه بر مشکلات پیشتر لیست شده داشته باشند شامل سیاست‌های ارجاع نخواهد شد.

  در بسته بندی خود باید این موارد موجود باشد:

  • محصول
  • بسته بندی اولیه که شرکت برای شما ارسال کرده است
  • فاکتور محصول

  4- پرداخت هزینه عودت

  طبق فاکتور ارسال شده هزینه ارسال محصول و بسته بندی از مبلغ فاکتور کسر شده و مبلغ مرجوعی به حساب شما واریز خواهد شد. از زمان دریافت محصول تا زمان پرداخت نهایی 72 ساعت طول خواهد کشید.

  بررسی محصول

  در این مرحله کار ما شروع می‌شود. محصولات برگشتی در انبار شرکت ذخیره و زیرنظر کارکنان بررسی خواهند شد. پس از بررسی پیشنهاداتی از طرف کارشناسان برای حل مشکلات فنی و کیفی ارائه می‌‌شود. همچنین سئوالاتی طرح خواهد شد که پاسخ به آن در روند خدمات ایران  تاثیرگذار خواهد بود.

  • مشتری به چه دلیلی محصول را پس فرستاده است؟
  • آیا محصول هنگام تحویل به مشتری یا در زمان بازگشت به انبار دچار آسیب‌دیدگی شده است؟
  • آیا محصول کیفیت خوبی برای اضافه شدن به لیست انبار کالاها را دارد؟

  بر این اساس است که روندهایی برای تولید و ارسال بهتر محصولات تدوین می‌شود.

  محصول دوباره به کارگاه فرستاده می‌شود و در بیشتر موارد با اصلاحات و تعمیراتی آماده استفاده مجدد و ارسال به بازار خواهد شد.

  سوالی ندارید؟