لوگوی نوینگر آیریک

راهنمای خرید عمده کباب زن دستی از نوینگر آیریک

شما می‌توانید انواع کباب زن دستی تولیدی نوینگر ایریک را به صورت عمده خریداری کنید. در خرید و فروش عمده نیاز است نکات مختلفی را در نظر بگیرید. بازار کباب زن دستی در ایران مهمترین نکته‌ای است که باید در نظر بگیرید. شما می‌توانید با خرید عمده از کارخانه نوینگر آیریک به مزیت نسبی در بازار پخش کباب زن دستی دست پیدا کنید. این مقاله راهنمای جامعی برای خرید عمده کباب زن دستی از این مجموعه است.

بازار کباب زن دستی

در سال‌های اخیر صنعت رستوران داری رشد گسترده‌ای داشته است. این صنعت با وجود تمام تهدیدهای مبنی بر گسترش کرونا و همچنین افزیش بی رویه قیمت اجاره تجاری توسعه یافته است و هنوز هم این ظرفیت برای رشد بیشتر وجود دارد.

1- کبابی‌ها و رستوران‌ها

در واقعیت امر صنعت رستوران داری ایران در ابتدای راه خود قرار دارد و بسیاری از محلات شهرهای بزرگ کشور و شهرستان‌های کوچک فاقد رستوران و کافه هستند. کبابی‌ها در ایران مهمترین خریداران کباب زن دستی هستند و این تجهیزات، سرعت کار آنها را افزایش می‌دهد.

شما می‌توانید با رصد بازار رو به رشد رستوران داری و کبابی در ایران نسبت به خرید عمده کباب زن دستی اقدام کنید. توجه داشته باشد که پس از رکود نسبی سال‌های اخیر پس از کرونا، فعالان این صنعت در صدد هستند که با سرعت بیشتری سود خود را بردارند. حتی رونق نسبی و دورنمای بهبود اقتصادی، بسیاری از فعالان را به مسیر تاسیس و راه اندازی رستوران و کبابی خواهد کشاند.

2- کباب زن دستی برای منازل

فرهنگ غذا در ایران بسیار متنوع است. بسیازی از هموطنان ما علاقه زیادی به انواع کباب دارند. کباب کوبیده و جوجه کباب بیشترین نوع کبابی است که به صورت سرانه ایرانیان میل می‌کنند.

همگی آنها توان کباب زدن و ایجاد جلوه چشم نوازی از کباب کوبیده ندارند.

انواع کباب زن دستی به آنها کمک خواهد کرد تا کوبیده های جذابی را سر سفره‌های شام و دورهمی خود قرار دهند. بنابراین با تبلیغ این محصول می‌توانید در بین هموطنان اهل سفر و کباب خور نیز بازار گسترده‌ای را ایجاد کنید.

توجه داشته باشد کباب زن دستی پلاستیکی جزو لیست تجهیزات تولیدی نوینگر آیریک نیست. گرچه این تجهیزات ممکن است بیشتر توسط خانواده‌ها و برای مصرف خانگی استفاده شود. اما مجموعه ما خود را متعهد می‌داند از بهترین و باکیفیت‌ترین متریال‌ها استفاده کند.

3- صادرات کباب زن دستی

ایرانیان تنها ملت کباب خور دنیا نیستند. بسیاری از کشورهای شرقی نیز کباب را به همان شیوه‌ای می‌پسندند که ما می‌خوریم. بسیاری از کشورها منطقه ایران مانند عراق، ترکیه و کشورهای جنوبی خلیج فارس به شیوه ما کباب درست می‌کنند. بنابراین با ورود به صادرات این تجهیزات  و خرید عمده کباب زن دستی از کارخانه می‌توانید به سود قابل توجهی برسید.

خرید عمده کباب زن دستی از کارخانه

خرید عمده کباب زن دستی از تولیدکننده

خرید از تولیدکنندگان به جای دیگر منابع پخش عمده مزیت‌های زیادی دارد. مهمترین مزیت آن به ترتیب زیر است:

 • خرید به قیمت عمده و مقرون به صرفه
 • بازدید از کارخانه و مشاهده روند تولید
 • نظارت بر کیفیت کالای تولید شده و متریال‌های مورد استفاده
 • همکاری تولیدکننده برای ایجاد ثبات قیمت در بازار
 • مزیت برخورداری از تخفیف‌های بیشتر
 • ساده سازی مسیر ورود به بازار و خرید عمده کباب زن دستی

همچنین این موضوع را باید در نظر بگیرید که خرید مستقیم از تولیدکننده به روند تولید در کشور کمک خواهد کرد و در مقیاس بالا موجب افزایش ثروت ملی خواهد شد.

همانطور که در بالا گفته شد با خرید عمده کباب زن دستی شما می‌توانید نظارت دقیقی بر روی روند تولید داشته باشد. به این صورت که بعد از سفارش کیفیت محصولات را بررسی کنید  یا به صورت اختصاصی تقاضای اعمال روند یا به کار بردن متریالی را داشته باشید.

مثلاً می‌توانید از کارخانه نوینگر آیریک در هنگام تولید بازدید کنید  که مزیت فوق العاده‌ای برای شما به عنوان خریدار عمده است.

شما به‌عنوان عمده فروش می‌توانید رابط صادق و خوبی بین تولیدکنندگان و مشتریان باشید.

 انواع کباب پز دستی برای خرید عمده در نوینگر آیریک

 در مجموعه نوینگر آیریک 4 محصول برای ارائه به مشتریان موجود است که شما به عنوان عمده فروش می‌توانید انواع کباب زن دستی را خریداری کرده و در بازارهای مختلف عرضه کنید.

1- کباب زن آبی

این کباب زن یکی از بهترین و پرفروش‌ترین محصولات نوینگر آیریک است. با این دستگاه بدون نیاز به پلاستیک فریزر می‌توانید گوشت کباب کوبیده را در مخزن گذاشته و با فشار اندکی سیخ‌های کباب خوش فرم را مشاهده کنید.

مخزن آن گرم در این کباب زن به انجام راحتتر انجام می‌شود وهمچنین چسپندگی گوشت به سیخ بیشتر خواهد بود.

2- کباب زن دستی استیل مدل آیریک

کباب زن دستی مدل استیل مدل آیریک یکی دیگر از کباب زن‌های شیک ساخت نوینگر آیریک است. شما با فشار اندکی می‌توانید سیخ‌های کباب زیبا را در اندازه‌های 70 و 100 گرمی درست کنید و تحویل سفره خود را به کباب کوبیده مزین کنید. بدنه این دستگاه از آلومینیوم دایکاست شده درست شده است.منظور از دایکاست یعنی ریخته گری تحت فشار است.

3- کباب زن دستی مدل آیتک

کباب زن دستی مدل آیتک از جنس آلومینیوم است. اهرم این کباب زن برای ایجاد کباب خوش فرم بسیار مناسب و راحت است. با این کباب زن هم می‌توانید سیخ‌های کباب به وزن 70 تا 100 گرم درست کنید.

4- کباب زن دستی مدل پانیک

 کباب زن دستی مدل پانیک ابزاری بسیار ساده است که با آن کباب‌ها را به سرعت بیشتری می‌توانید بزنید. این ابزار مکانیسم بسیار ساده‌ای دارد. از جنس آلومینیوم درست شده است و می‌تواند سیخ‌های کبابی را در سایز 120 و 150 گرم درست کند.

جنس این محصولات به گونه‌ای است که شما می توانید انواع کباب زن دستی را به راحتی بشویید. همچنین جنس آلومینیوم و استیل به کار رفته در آن مناسب آشپزخانه های صنعتی است.

برای خرید عمده کباب زن دستی می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

دفتر مرکزی: 33774946-021

مدیر فروش: 09024380914

یا از طریق فرم زیر درخواست خود را برای ما بنویسید.همکاران ما بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سوالی ندارید؟