لوگوی نوینگر آیریک

دستگاه خلال کن چیست؟

خلال کن پروانه‌ای

دستگاه خلال کن صنعتی کاربرد زیادی در صنایع غذایی، رستوران‌ها، مراکز توزیع غذا و حتی سوپرمارکت و هایپرمارکت ها دارد. با استفاده از دستگاه خلال کن دستی می‌ توان انواع مواد غذایی را به راحتی و با کمترین زمان خلال کرد. علاوه بر این،‌ تولید خلال هایی کاملاً یکدست و کارکرد کاملاً‌ ایمن نیز جزو سایر مزایای استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی است.

دستگاه خلال کن صنعتی و فواید استفاده از آن

حتما بارها با این مسئله روبرو شده اید که نیاز دارید برخی مواد غذایی را خلال کنید. اما با دست هیچ وقت نمی توان خلال های یک دستی درست کرد. از این رو استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی می تواند بسیار مورد توجه شما قرار گیرد.

دستگاه خلال کن صنعتی می تواند به شما کمک کند تا انواع میوه ها، سبزیجات، گوشت ها و… را خلال کنید. یکی از این دستگاه ها مخصوص خلال کردن سیب زمینی است.

ویژگی های دستگاه خلال کن صنعتی سیب زمینی

این دستگاه خلال کن صنعتی مخصوص سیب زمینی می باشد. اما علاوه بر سیب زمینی می توانید انواع محصولات، میوه ها و سبزیجات، سیب زمینی های شیرین و غیره را نیز خلال کنید.

مزیت استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی در این مورد است که، شما با استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی می توانید اقدام به خلال نمودن سیب زمینی نمایید. کاری که چندان وقت گیر نباشد. علاوه بر آن با استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی همیشه خلال ها تمیز تر و سالم تر به دست می آیند.

شما حتی می توانید به وسیله ی استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی در هر اندازه ای که لازم دارید اقدام به خلال نمودن مواد غذایی خود نمایید. برخی مواد غذایی نیاز به برش های مختلف دارند و شما در کمترین زمان ممکن، با صرف کمترین هزینه به این مهم دست می یابید.

دستگاه خلال کن صنعتی معمولا می تواند با راندمان بالا اقدام به خلال نمودن مواد غذایی مورد نیاز شما نماید. مثلا 600 کیلوگرم در ساعت قادر است سیب زمینی خلال کند. علاوه بر سیب زمینی درمورد خلال کردن هویج، خیار، پیاز، سیب زمینی شیرین و… را نیز با همین سرعت و بازده بالا خلال می کند.

مزایای استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی

  1. اولین مزیت استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی ، خلال نمودن انواع سبزیجات بدون هیچ گونه خسارتی می باشد.
  2. به راحتی و بدون نیاز به مراحل دیگر می توانید سریعا خلال های سیب زمینی با اين دستگاه را سرخ کنید.
  3. استفاده از این دستگاه خلال کن صنعتی در ابعاد بزرگ، معمولا در کارخانه ها و تولید کنندهای مواد غذایی از محبوبیت بالایی برخوردار است.
  4. دستگاه خلال کن صنعتی در انواع مختلفی تولید می شود.

شرکت نوینگر آیریک تمامی محصولات خود را به دو صورت تکی و عمده به فروش می رساند.

novingarairik وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی ندارید؟